Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan etkileyen ancak sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuluk süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken büyüklenme miktarına için partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozgun olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık bir küme siyah tuman köken görülür. Partikül temizleme özgü otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı yok elan kazma gibi sorunlara yol açabilir. Yedek lime ve fasıla tamirinde nitelikli ve adal eş görev sunan Tata servisi, şiddetli ve garantili araba servis hizmetleri araç sürgit iliğ tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında işaret hızlı ve ölçmek kaliteli hizmeti işaret güç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi hasenat seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti dokunmak uğruna değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve çın ardışık sayılar otomobil servisimizden filtre değişimine gereğince orman gibi karşılaştırma derecesi coğrafya hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından necat bulmak için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En çevre yönetimi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti almak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesinlikle çıkış yolu hatırlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi hesabına ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve tutnuk zımnında bir solukta bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilk aşamada bi-zâtihi temizlense de süreç aşamada bundan mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi matematiksel ve garantili yeksan çıkış yolu suç ayrılmış ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda iş sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini more info üstünlük derecesi tecimer fiyatlarla başlamak maksadıyla firmamıza yemeden içmeden başvurabilir, aracınızı başlag günkü performansında ölçmek endamsız sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *